пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Энергодар должен разработать городскую программу помощи людям с тяжелыми заболеваниями
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодарцам нужен социальный хлеб и продукты первой необходимости
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих

Турецька компанія «ОНУР» розпочинає роботи з капітального ремонту дороги на вулиці Лісовій. 

4 травня відбулася чергова оперативна нарада міського голови Павла Музики з керівниками медичних закладів з обговорення поточної ситуації з протидії поширенню коронавірусу в Енергодарі.  

  Рахунковою палатою України проведено аудит ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у 2017-2019 роках. 

 В Енергодарі для осіб пільгових категорій, які не мають фінансової можливості придбати такі прилади, лічильники встановлять за кошти міського бюджету. Таку ініціативу запропонував особисто міський голова Павло Музика, аби малозабезпечені енергодарці мали змогу зекономити на оплаті за комунальні послуги. 

 16 квітня міський голова Павло Музика провів оперативну нараду з керівниками медичних закладів міста щодо поточної ситуації з поширенням коронавірусної інфекції на території Енергодара. 

 Сьогодні Енергодар, як і вся Україна, переживає непрості часи. Коронавірусна хвороба сьогодні досягла і нашого міста. Тому зараз дуже важливо забути всі непорозуміння та об'єднатися заради нашого спільного майбутнього. Тільки спільними зусиллями ми зможемо вистояти перед небезпечним ворогом та разом пройти це складне випробування. 

 Під час засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області коронавірусу було розглянуто питання щодо заборони роботи ринків. За результатами обговорень прийнято рішення щодо припинення роботи ринку «Райдужний», а також про посилення профілактичних заходів на ПРАТ «Меркурій-V». 

14 квітня міський голова Павло Музика провів виїзний контрольний огляд стану робіт з дезінфекції міста у рамках профілактики поширення коронавірусної інфекції. 

Станом на 14 квітня 2020 року в Енергодарі зареєстровано чотири випадки COVID-19 - у двох дорослих та двох дітей. Дорослі госпіталізовані до інфекційного відділення Дніпрорудненської мiської лiкарні. яка визнана базовою відносно лікування цього захворювання. Діти разом з членами родин знаходяться вдома на самоізоляції, під наглядом лікар 

 Протягом багатьох років в Енергодарі не вирішувалося питання реформування «швидкої допомоги». Цього року, у рамках медичної реформи, з 1 квітня КНП «СМСЧ» переходить на фінансування Національної служби здоров'я України. 

13 квітня міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з керівництвом та завідувачами відділень КНП «СМСЧ», у ході якої обговорив питання організації роботи та матеріального забезпечення закладу в умовах профілактики та протидії поширенню коронавірусної хвороби. 

11 квітня міський голова Павло Музика провів екстрене засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області коронавірусу. 

 З метою обмеження руху транспорту під час карантину на в'їзді до Енергодара облаштовано тимчасовий карантинний пропускний пост. Зокрема, встановлено бетонні блоки, обмежувальні дорожні знаки, «лежачі поліцейські» та дезінфекційний бар'єр для санобробки транспорту, який в'їжджає до міста. На блокпосту забезпечено цілодобове чергування правоохоронців та медичного працівника. Також на в'їзді до міста встановлено межі карантину з відповідними дорожніми знаками. 

9 квітня Енергодар отримав 720 високоякісних експрес-тестів для визначення COVID-19 від Фонду Ріната Ахметова. Це частина гуманітарної допомоги, яку отримала Запорізька область. Загалом, обласні лікарні отримали від Фонду 30 тисяч таких тестів. 

|<  <<  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >>  >|