пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Энергодар должен разработать городскую программу помощи людям с тяжелыми заболеваниями
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодарцам нужен социальный хлеб и продукты первой необходимости
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на присвоєння назви провулку в м. Енергодарі. Провулок розташований паралельно вул. Молодіжній, в районі Української православної церкви Покрови Пресвятої Богородиці, і утворився угрупуванням земельних ділянок, наданих для забудови індивідуального житлового будівництва для воїнів АТО.

У зв’язку з послабленням карантинних обмежень рішенням оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19 з 1 червня 2020 року розширено перелік соціальних послуг, які можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення на період карантину.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України щодо етапів послаблення протиепідемічних заходів, оперативним штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19, прийнято рішення про послаблення карантинних обмежень на території Енергодара. 

Продовжуючи добру традицію вітання енергодарців поважного віку, депутат Запорізької обласної ради Тетяна Стулень привітала зі 102-м днем народження довгожительку міста, учасницю бойових дій Мітіну Анфісу Миколаївну.

30 травня депутат Запорізької обласної ради Тетяна Стулень привітала з 90-річним ювілеєм Максименко Раїсу Петрівну. 

Відповідно до рішення оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19, з 1 червня 2020 року у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочато проведення медоглядів майбутніх першокласників.

Через введення на території України карантинних обмежень значних втрат зазнали представники малого бізнесу, які не мали змоги здійснювати свою діяльність. 

У червні Енергодару виповнюється 50 років! З нагоди цієї ювілейної дати  на вікнах центральної бібліотеки представлено фотовиставку Анатолія Масльонкова. 

З сьогоднішнього дня в Енергодарі відкрилися 13 дошкільних навчальних закладів. 

В Україні, як і в усьому сучасному світі, все активніше впроваджується поступовий перехід всіх ресурсів та послуг на електронні сервіси. Розвиток інформаційних систем і зростаючий рівень автоматизації всіх процесів  вимагають створення ефективних технологічних рішень для належної організації збору, обробки та зберігання електронних даних. 

21 травня під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. 

20 травня, під час робочої наради міського голови Павла Музики з в.о. директора КНП «СМСЧ» Андрієм Бредихіним, головний лікар доповів про стан справ у напрямку розслідування трагічного випадку смерті породіллі. 

19 травня 2020 року на 64-році життя зупинилося серце Захарова Миколи Федоровича. 

 На вулиці Центральній працівниками КП «Комунальні системи» ведуться роботи з відновлення кабельної електромережі живлення першого та другого мікрорайонів міста. Це фінальний етап так званого закільцювання, який дозволить мінімізувати ймовірність аварійного знеструмлення будинків. 

 В Енергодарі продовжується озеленення та благоустрій однієї з центральних вулиць міста - Української. 

|<  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  >|