пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Энергодар должен разработать городскую программу помощи людям с тяжелыми заболеваниями
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодарцам нужен социальный хлеб и продукты первой необходимости
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих

На період карантину в Енергодарі не функціонуватиме громадський транспорт. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення поширення на території міста захворювань на коронавірус. 

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА, з метою недопущення порушень в роботі стратегічних об'єктів, пацієнтів з Енергодара, у яких буде лабораторно підтверджено наявність коронавірусної інфекції, буде госпіталізовано до Дніпрорудненської міської багатопрофільної лікарні. 

У зв'язку з введенням карантину в Енергодарі виникла проблема з перевезенням до місця роботи працівників СМСЧ, комунальних підприємств та правоохоронних органів. Близько 200 медиків, які проживають за межами міста, не мають можливості потрапити вчасно на роботу у зв'язку із забороною міжміських перевезень. 

На період карантину підприємців та власників торговельних об'єктів, які орендують приміщення комунальної власності та змушені тимчасово призупинити свою діяльність, буде звільнено від орендної плати. Таке рішення прийняли депутати міської ради під час чергового засідання сесії. Для цього підприяємцям необхідно звернутися до управління комунальної власності міської ради (вул. Набережна, 24) та написати відповідну заяву. 

20 лютого під головуванням міського голови Павла Музики відбулася позачергова 40 сесія Енергодарської міської ради, в ході якої депутати розглянули близько 30 питань. 

 За ініціативи міського голови Павла Музики, відповідно до рішення міської комісії ТЕБ та НС, в Енергодарі запроваджено видачу захисних масок громадянам, які належать до групи ризику - особам похилого віку. 

Поки в Енергодарі триває карантин, педагоги дитячої художньої школи вирішили зробити місту незвичний подарунок. Художники розмалювали яскравим розписом бетонний паркан в районі будинку по вулиці  Курчатова, 14. 

На виконання положень Постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» 17 березня проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглянуто питання введення додаткових карантинних заходів на території міста. 

З метою контролю за ситуацією щодо запобігання поширенню коронавірусу на території Енергодара міський голова Павло Музика провів оперативну нараду з питання готовності медичних закладів міста на випадок прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус. 

12 березня у Запоріжжі відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, на якому було затверджено низку заходів, спрямованих на ефективну протидію поширенню коронавірсуної інфекції на території області. 

У зв'язку з інформацією про надходження до КНП "СМСЧ" пацієнта з підозрою на коронавірус 13 березня міський голова Павло Музика провів оперативну нараду з керівником СМСЧ Андрієм Бредихіним. 

12 березня  міський голова Павло Музика провів оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Єдине питання порядку денного стосувалося стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення міста та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19. 

12 березня міський голова Павло Музика провів виїзний огляд на КНП «СМСЧ» та перевірив стан готовності медичного закладу на випадок необхідності прийому хворих на коронавірус. 

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Енергодарі на карантин закрито всі заклади загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти та школи естетичного виховання

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Енергодарі на карантин закрито всі заклади загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти та школи естетичного виховання.       

|<  <<  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >>  >|