пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Энергодар должен разработать городскую программу помощи людям с тяжелыми заболеваниями
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодарцам нужен социальный хлеб и продукты первой необходимости
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих

В Енергодарі з минулого тижня розпочато санітарну обробку громадських місць та житлового фонду. Керуючі компанії, ОСББ та ЖБЕК розпочали дезінфекцію будинків. Відповідне рішення було затверджено протоколом оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19, адже обов'язкова дезінфекція є одним з першочергових заходів у рамках боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. 

 8 квітня під головуванням міського голови Павла Музики відбулася позачергова 41 сесія Енергодарської міської ради. 

7 квітня міський голова Павло Музика провів робочу нараду з в.о. директора КНП "СМСЧ" Андрієм Бредихіним. Керівник медико-санітарної частини доповів, що минулого тижня КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» отримала гуманітарну допомогу для вжиття протиепідемічних заходів у рамках профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА, Енергодарська СМСЧ отримала: 

   В Енергодарі завершуються роботи з капітального ремонту дороги на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів. З сьогоднішнього дня вулицю відкрито для проїзду транспорту. Зараз тут завершуються роботи з нанесення на асфальтне покриття дорожньої розмітки. Паралельно підрядною організацією ведуться роботи з укладання тротуарної плитки на зупинках громадського транспорту. 

  6 квітня під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19. 

  3 квітня під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19. На сьогодні в Енергодарі не зафіксовано жодного випадку коронавірусу. 

У рамках профілактики поширення коронавірусної інфекції в Енергодарі розпочато роботи з дезінфекції вулиць та місць громадського користування. 

Для підтримки в період карантину громадян найбільш вразливих категорій Міністерством соціальної політики та Національною мережею продуктових магазинів «АТБ» запроваджено роздачу їм продуктових наборів. 

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги з 1 квітня працює кабінет вірусологічного контролю. 

   1 квітня міський голова Павло Музика зустрівся з представниками релігійних організацій, які ведуть свою діяльність у місті, щодо попередження розповсюдженню коронавірусу. 

У зв'язку з введенням карантину Енергодарський міський відділ поліції працює у посиленому режимі. Для цього створено додаткові мобільні групи, залучено військовослужбовців в/ч 3033. 

29 марта в 16 часов 20 минут Запорожская атомная электростанция досрочно выполнила план по производству электроэнергии за март – 2 млрд 678 млн кВтч. Об этом сообщает пресс-служба ЗАЭС.

У зв'язку з введенням карантину енергодарці зіткнулися з проблемою закупівлі продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції, адже на період карантину по всій Україні обмежено роботу агропромислових ринків. В таких умовах значних втрат зазнають і продавці, не маючи змоги реалізувати свою продукцію. 

У рамках протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної інфекції в Енергодарі буде проведено повну санітарну обробку місць громадського користування, вулиць та житлових будинків. 

Вчора Енергодар отримав 250 експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Це - частина гуманітарного вантажу з Китаю, переданого до України та розподіленого між регіонами. 

|<  <<  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>  >|