Энергодар

Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку

20.07.2020 · 10:54

16 липня міський голова Павло Музика провів виїзну зустріч із жителями будинку №22 на проспекті Будівельників. 

Участь у зустрічі взяли директор керуючої компанії «МДЛ Енергодар» Анатолій Биценко, спеціалісти управління комунальної власності міської ради та комунальних підприємств. 

На початку зустрічі Павло Музика підкреслив, що ідея проведення зустрічей з жителями в такому форматі має на меті, насамперед, виявлення та вирішення проблем жителів міста у сфері комунального господарства та обслуговування. 

Мешканців будинку турбували питання щодо якості надання послуг «МДЛ» та належного відпрацювання заявок керуючою компанією. Серед проблемних питань - неналежна якість прибирання під’їздів, необхідність заміни труб опалення, поштових скриньок, потреба у прочищенні зливової каналізації, видаленні сухостійних дерев, ремонту вуличного освітлення, робота ліфтів, забезпечення належного поливу зелених насаджень тощо. 

За результатами зустрічі міський голова доручив керівництву МДЛ та комунальним службам у найкоротші терміни відпрацювати заявки мешканців та усунути всі недоліки. Крім того, в планах керуючої компанії – проведення ремонтів вхідних груп під’їздів будинку.


Читайте также: