пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Депутат Запорізької обласної ради Тетяна Стулень провела прийом громадян з особистих питань
Влада Еергодара не допустить сміттєвого колапсу у місті
Мер Енергодара обговорив з учнями ліцею плани та ідеї щодо розвитку міста
В Енергодарі проведено капітальний ремонт гуртожитку на вул. Будівельників, 3
В Енергодарі обговорили питання безпеки та зниження аварійності на дорогах
Керівника ОСББ попереджено про відповідальність за порушення правил благоустрою
В Енергодарі затвердили вартість платних медичних послуг
Суд визнав чинними рішення виконкому щодо тарифів КП «Тепловодоканал»
Депутати звернулися до Уряду України з проханням зробити Енергодар районним центром
В Енергодарі вручили сертифікати авторам проєктів Громадського бюджету
Енергодарський міський голова зустрівся з лідерами учнівського самоврядування
Депутат Запорізької обласної ради Тетяни Стулень провела прийом громадян з особистих питань
В Україні 9 січня оголошено днем жалоби
В Енергодарі діти військовослужбовців отримали новорічні подарунки від міської влади
В Енергодарі мешканці будинку судяться з керівництвом ОСББ
Освітянам Енергодара презентували новинки українського виробництва
В Енергодарі керівників ОСББ будуть штрафувати за порушення правил благоустрою
Енергодарську чемпіонку Раїсу Топоркову привітали з присвоєнням звання «Почесний житель міста»
Енергодарський центр зайнятості залишається без опалення: ТОВ «ДНІПРО» не дає комунальникам доступ до мереж
У виконавчому комітеті відбувся особистий прийом громадян депутата Запорізької обласної ради Тетяни Стулень

Депутаты Запорожского областного совета требуют от главы области подготовить проект о перераспределении средств бюджета в пользу мединской отрасли.


По состоянию на начало марта этого года 10 компаний Запорожской области накопили долги перед пенсионным и социальными фондами в размере 97 млн гривен. Это составляет 16,6% от общей суммы задолженности по единому социальному взносу.

29 марта в 16 часов 20 минут Запорожская атомная электростанция досрочно выполнила план по производству электроэнергии за март – 2 млрд 678 млн кВтч. Об этом сообщает пресс-служба ЗАЭС.

На площадке с современным покрытием во дворах на улице Казарцева, 16 и 18 испортили секцию ограждения. 

Главный санитарный врач Украины Виктор Ляшко дал рекомендации органам исполнительной власти и органам местного самоуправления относительно возможности открытия продуктовых рынков.

Мелитопольский тубдиспансер должен был с 1 апреля прекратить свою работу. Согласно новому штатному расписанию, которое разработал  «Запорожский региональный фтизиопульмонологический клинический лечебно-диагностический центр» в Мелитополе оставили 3 врачей - одного детского, двух взрослых, 3 медсестры и несколько ставок техперсонала.

В Запорожье уже две недели работают мобильные группы, которые проверяют соблюдение введенного режима карантина.


У зв'язку з введенням карантину енергодарці зіткнулися з проблемою закупівлі продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції, адже на період карантину по всій Україні обмежено роботу агропромислових ринків. В таких умовах значних втрат зазнають і продавці, не маючи змоги реалізувати свою продукцію. 

У рамках протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної інфекції в Енергодарі буде проведено повну санітарну обробку місць громадського користування, вулиць та житлових будинків. 

Вчора Енергодар отримав 250 експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Це - частина гуманітарного вантажу з Китаю, переданого до України та розподіленого між регіонами. 

На період карантину в Енергодарі не функціонуватиме громадський транспорт. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення поширення на території міста захворювань на коронавірус. 

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА, з метою недопущення порушень в роботі стратегічних об'єктів, пацієнтів з Енергодара, у яких буде лабораторно підтверджено наявність коронавірусної інфекції, буде госпіталізовано до Дніпрорудненської міської багатопрофільної лікарні. 

У зв'язку з введенням карантину в Енергодарі виникла проблема з перевезенням до місця роботи працівників СМСЧ, комунальних підприємств та правоохоронних органів. Близько 200 медиків, які проживають за межами міста, не мають можливості потрапити вчасно на роботу у зв'язку із забороною міжміських перевезень. 

На період карантину підприємців та власників торговельних об'єктів, які орендують приміщення комунальної власності та змушені тимчасово призупинити свою діяльність, буде звільнено від орендної плати. Таке рішення прийняли депутати міської ради під час чергового засідання сесії. Для цього підприяємцям необхідно звернутися до управління комунальної власності міської ради (вул. Набережна, 24) та написати відповідну заяву. 

20 лютого під головуванням міського голови Павла Музики відбулася позачергова 40 сесія Енергодарської міської ради, в ході якої депутати розглянули близько 30 питань. 

|<  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  >|