пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих
Довгожительку Енергодара привітали з 90-річним ювілеєм
Найстаршій жительці Енергодара Анфісі Мітіній – 102 роки!

В Енергодарі третій день тривають роботи з відновлення електропостачання житлових будинків міста

08.07.2020 · 14:43

6 липня 2020 року, о 18.00, у зв’язку з аварією на електромережах, які знаходяться на балансі ВП ЗАЕС, відбулося відключення від електропостачання житлових будинків та об’єктів третього мікрорайону. Бригадою ВП ЗАЕС проводилися роботи з усунення аварії, і вже о 23.00 електропостачання до більшості об’єктів та будинків 3-го мікрорайону було відновлено.

Станом на 08.00 7 липня 2020 року тривають роботи з усунення пошкодження кабелю на ЗТП-51. Без світла залишаються будинки на просп. Будівельників, 42, 44 та вул. Курчатова, 16, 18, 20, 22. Відновити електропостачання до будинків 3-го мікрорайону планується сьогодні - до кінця робочого дня. 

Також КП «Комунальні системи» ведуться роботи з відновлення електропостачання на мережах 1-2 мікрорайонів. Аварія на мережах відбулася вчора о 15.00. На даний час без електроенергії залишаються такі об’єкти: 

- просп. Будівельників, 17а, 22, 29, 31, 32, 34, 36 

- вул. Українська, 2, 4, 6, 8

- казначейство, 

- МПК «Сучасник»,

- маг. АТБ, «Фокстрот»,

- котеджі на вул. Придніпровська, 

- міський парк.

За попередньою інформацією, причиною аварійних відключень міг стати різкий перепад напруги на мережах «Обленерго» в районі від міста Дніпрорудного до Енергодара. У зв’язку з цим Дніпрорудний вчора також залишився без світла. На даний час триває розслідування причин аварії на обласному рівні. 

Станом на 15.00 07.07.2020 КП "Комунальні системи" було виявлено місце пошкодження кабелю на ЗТП-64 - на вул.Придніпровській, в районі школи боксу. На даний час тривають роботи з підготовки кабеля до встановлення муфти, після чого розпочнуться випробування кабелю та введення його в роботу.

Ремонтною бригадою ВП ЗАЕС тривають роботи з відновлення електропостачання на мережах ЗТП-51, від якого живляться будинки Курчатова, 16, 20, 22. У другій половині дня 7 липня було винайдено місце пошкодження кабелю (в районі Будівельників,46), встановлено муфту, однак випробування кабель не витримав: було виявлено ще один порив, який знаходиться під бетонним покриттям. Наразі для зняття бетонного шару направлено екскаватор, після чого на місце пошкодження буде встановлено муфту. Орієнтовний час виконання робіт - 1,5 години.

Крім того, для допомоги в роботі КП "Комунальні системи" з відновлення поривів на мережах 1-2 мікрорайонів службами АЕС направлено високовольтну лабораторію, яка допоможе у роботі комунальників та прискорить роботи з відновлення електропостачання.

Станом на 18.30 07.07.2020 КП "Комунальні системи" тривають роботи з випробування кабелю. Після узгодження з підстанцією "Промінь" розпочнеться поетапне включення будинків.

О 21.00 07.07.2020 відновлено електропостачання до ЗТП-64. КП КС ведуться роботи з перевірки кабелів на ЗТП-15 та ЗТП-17, після завершення якої найближчим часом буде подано живлення до таких адрес:

- вул.Придніпровська,

- просп. Будівельників, 17а, 21

- міський парк

- школа боксу.

Вночі 08.07.2020 комунальники КП "Комунальні системи" продовжували ремонтні роботи з відновлення кабелю електромереж 1 та 2 мікрорайонів міста. Близько 02.00 ночі завершилися роботи з підключення ЗТП-14а. Живлення відновлено до Будівельників, 22, бібліотеки, маг. "Гарант", автосалону.

Станом на 06.30 08.07.2020 без електроенергії залишаються ЗТП-13, 16 та КТП-19. Підключено до електропостачання ЗТП 9, 15, 17, 22 - це просп. Будівельників, 32, 34, 36, 17а, вулиця Придніпровська, Пенсійний фонд, Укрсоцбанк, Українська, 2, 4, 6, 8, "Січ", ДНЗ №6.

Станом на 14.30 08.07.2020 тривають випробування кабелю з ЗТП-9 на ЗТП-13 (Будівельників, 29, 31, МПК "Сучасник"), а також на ЗТП-16 (АТБ, Укртелеком, музична школа, готель "Енергодар"). 

У разі успішного проведення випробувань розпочнуться роботи з підключення будинків та об'єктів до живлення.


   |    Печать

Читайте также:


Комментарии (0):

Добавить Комментарий:
Автор

Текст комментария

Подтвердите, что вы не робот: