Энергодар

Енергодар може втратити міжнародну інвестиційну підтримку на створення сучасного центру адмінпослуг

17.07.2020 · 17:01

  Одне з додаткових питань, винесених на розгляд сесії, стосувався утворення робочого органу ЦНАП «Єдиний офіс».

 Енергодар увійшов до переліку громад України, відібраних для участі у міжнародній програмі «U-LEAD з Європою». Між міською радою та організацією було укладено угоду про партнерство, відповідно до якого громада взяла на себе ряд зобов'язань. Їх виконання дозволяє претендувати на інвестиційну підтримку для створення сучасного центру адміністративних послуг. Однією з вимог було проведення ремонту та введення в експлуатацію нового приміщення на проспекті Будівельників, 22. Наступним кроком мало стати надання ЦНАП статусу робочого органу. Після виконання громадою міста всіх умов міжнародна організація має забезпечити центр меблями, обладнанням та офісною технікою на 19 робочих місць. Це дозволить створити належні умови для роботи не тільки адміністраторів, але й розмістити на базі центру фахівців пенсійного фонду, центру зайнятості та комунальних підприємств. Завдяки цьому енергодарці змогли б отримувати повний комплекс послуг в одному місці, в тому числі, здійснювати платежі за комунальні послуги, отримувати необхідні довідки, документи тощо.

 Рішення про утворення нового робочого органу, а також супутніх питань - затвердження переліку послуг, які надаються, графіку роботи та внесення відповідних змін до структури виконавчих органів - мали затвердити депутати міської ради. Після тривалих обговорень ці питання було включено до «пакету» разом з питанням щодо скасування рішення виконавчого комітету №66 від 19.03.2020 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Енергодарі». Однак для прийняття всіх цих питань не вистачило голосів.

 Як повідомила керівник ЦНАП Ірина Лашко, партнерство організації «U-LEAD» з Україною завершується наприкінці поточного року. До цього часу було необхідно завершити всі роботи, для того аби отримати інвестиції для створення сучасного центру адмінпослуг. При цьому, у разі, якщо міська рада не виконає умов угоди, це може призвести до внесення Енергодара до переліку міст, з якими не співпрацюватиме жодна міжнародна організація. Отже, на даний час, Енергодар ризикує втратити не тільки чималі інвестиції, але й довіру міжнародних партнерів.

 

 


Читайте также: