Энергодар

Навчальні заклади Енергодара готові приймати учнів 1 вересня

22.07.2020 · 16:54

   22 липня міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з начальником управління освіти міської ради Світланою Букреєвою щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року.

 Як відомо, в Україні до 31 липня триває адаптивний карантин. На даний час у ЗМІ та в офіційних джерелах йде розмова про те, що з 1 вересня школи запрацюють у звичному режимі - із дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Втім, поки що немає жодних законодавчих та нормативних актів, які б врегульовували порядок навчального процесу. Зараз розглядаються різні варіанти організації навчання в умовах карантину, в тому числі, в залежності від рівня захворюваності. Тому наразі освітяни чекають певного алгоритму, за яким школи запрацюють у вересні.

 Світлана Букреєва повідомила, що всі навчальні заклади Енергодара готові прийняти дітей за звичною формою. Для того, аби забезпечити дотримання всіх карантинних заходів під час навчального процесу, у разі потреби буде винесено питання щодо виділення коштів з бюджету для придбання засобів захисту та дезінфекції для шкіл та дитсадків.

 

 


Читайте также: