Энергодар

В Енергодарі триває робота комісії з контролю за виконанням карантинних заходів закладамиторгівлі та громадського харчування

14.07.2020 · 15:07

В Енергодарі, відповідно до рішення оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19, продовжує працювати спеціальна комісія, що здійснює перевірку дотримання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі, громадського харчування та салонах краси.

До складу комісії входять представники управління економіки міської ради, Держпродспоживслужби та поліції.

Перевірки у закладах проводяться не рідше, ніж двічі на тиждень. На сьогодні вже перевірено понад 30 об’єктів. У ході перевірок було виявлено ряд порушень, зокрема: відсутність температурного  скринінгу працівників, неправильне використання або відсутність засобів захисту у відвідувачів та працівників, відсутність засобів для миття рук та дезінфекції, окремих ємностей для збору використаних ЗІЗ. Крім того, адміністрація деяких закладів не проводить навчання персоналу щодо правил використання засобів захисту та їх утилізації, не забезпечує контроль за дотриманням карантинних вимог. За результатами перевірок складено 16 протоколів про адміністративні правопорушення.

Окрему увагу члени комісії просять звернути на необхідність дотримання вимог, передбачених змінами, внесеними до постанови КМУ від 20.05.2020 №392. Зокрема, зміни стосуються заборони роботи після 23.00 та до 07.00 розважальних закладів, клубів, а також закладів громадського харчування з організацією дозвілля або без нього, закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.


Читайте также: