Энергодар

Завдяки програмі «Ти не один» жителька Енергодара отримала необхідну допомогу

14.07.2020 · 15:04

13 липня на колл-центр соціальної програми міського голови Павла Музики «Ти не один» звернулась жителька міста з проханням надати допомогу самотній сусідці похилого віку. 

Цього ж дня волонтери приїхали до бабусі та на власні очі побачили жахливі умови, в яких вона проживає. У квартирі немає води і світла, не працюють розетки, вікна у кімнаті і на балконі розбиті та не закриваються навіть взимку. В таких умовах Ольга Василівна змушена проживати більше року. Допомоги чекати нема звідки: родичів, які могли б її підтримати, немає. 

Волонтери передали жінці набори продуктів та побутової хімії. Крім того, 14 липня до неї завітають працівники керуючої компанії «МДЛ Енергодар», які у рамках програми «Ти не один» нададуть необхідну побутову  допомогу – в ремонті електрообладнання, сантехніки тощо.  

Допомогти жінці може будь-хто! Ольга Василівна буде дуже вдячна будь-якій підтримці. На жаль, в Енергодарі чимало людей, які потребують нашої допомоги, турботи і уваги.

Якщо у вас є бажання та можливості чимось допомогти, звертайтеся за телефонами єдиного колл-центру: 0999549383, 0685918145.


Читайте также: