Тема дня

В Енергодарі підприємців закликають благоустроїти прилеглу до магазинів територію

11.06.2019 · 10:13

  11 червня міський голова Павло Музика провів виїзну нараду щодо реконструкції вулиці Української.

  Сьогодні працівниками компанії «ОНУР» виконуються роботи з фрезерування старого асфальтного покриття, укладки тротуарної плитки та встановлення бордюрів з парного боку вулиці. У зв'язку з цим управлінням містобудуванням та архітектури міської ради направлено листи до підприємців - власників приміщень на вулиці Українській з проханням забезпечити належне облаштування підходу до магазинів відповідно до будівельних норм. Такі вимоги закріплені законодавством України. Забезпечити належний стан прилеглої до об'єктів території підприємців просять не пізніше кінця жовтня поточного року - саме до цього часу планується завершити роботи з реконструкції вулиці.

  Найближчим часом на перекритій частині вулиці розпочнуться роботи з укладання вирівнювального шару та першого шару асфальту. Після чого ця ділянка дороги буде відкрита для проїзду, а роботи продовжаться вже на другій половині вулиці - до перетину з Молодіжною.

  Паралельно на Українській розпочато роботи з реконструкції освітлення: замість старих ліхтарів встановлено сучасні сонячні панелі.