пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих
Довгожительку Енергодара привітали з 90-річним ювілеєм
Найстаршій жительці Енергодара Анфісі Мітіній – 102 роки!

Міський годинник, встановлений у травні на Алеї троянд, доповнився новим елементом. Відтепер його прикрашають скульптури закоханих – панянки та хлопця з трояндою. 

10 червня міський голова Павло Музика зустрівся з розробниками мобільного додатку «Місто у твоїй кишені».

З 5 червня у місті мобільно-оперативною групою буде здійснюватися перевірка закладів громадського харчування, перукарень, салонів краси щодо дотримання правил карантину.

В умовах карантину було прийнято рішення, відповідно до якого комунальні підприємства в період карантину не мають права стягувати борги зі споживачів комунальних послуг. Наразі значно збільшилася кількість неплатників.

3 червня у виконавчому комітеті відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету.

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на присвоєння назви провулку в м. Енергодарі. Провулок розташований паралельно вул. Молодіжній, в районі Української православної церкви Покрови Пресвятої Богородиці, і утворився угрупуванням земельних ділянок, наданих для забудови індивідуального житлового будівництва для воїнів АТО.

У зв’язку з послабленням карантинних обмежень рішенням оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19 з 1 червня 2020 року розширено перелік соціальних послуг, які можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення на період карантину.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України щодо етапів послаблення протиепідемічних заходів, оперативним штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19, прийнято рішення про послаблення карантинних обмежень на території Енергодара. 

Продовжуючи добру традицію вітання енергодарців поважного віку, депутат Запорізької обласної ради Тетяна Стулень привітала зі 102-м днем народження довгожительку міста, учасницю бойових дій Мітіну Анфісу Миколаївну.

30 травня депутат Запорізької обласної ради Тетяна Стулень привітала з 90-річним ювілеєм Максименко Раїсу Петрівну. 

Відповідно до рішення оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19, з 1 червня 2020 року у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочато проведення медоглядів майбутніх першокласників.

Через введення на території України карантинних обмежень значних втрат зазнали представники малого бізнесу, які не мали змоги здійснювати свою діяльність. 

У червні Енергодару виповнюється 50 років! З нагоди цієї ювілейної дати  на вікнах центральної бібліотеки представлено фотовиставку Анатолія Масльонкова. 

З сьогоднішнього дня в Енергодарі відкрилися 13 дошкільних навчальних закладів. 

В Україні, як і в усьому сучасному світі, все активніше впроваджується поступовий перехід всіх ресурсів та послуг на електронні сервіси. Розвиток інформаційних систем і зростаючий рівень автоматизації всіх процесів  вимагають створення ефективних технологічних рішень для належної організації збору, обробки та зберігання електронних даних. 

|<  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  >|