пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Тема дня

Энергодар должен разработать городскую программу помощи людям с тяжелыми заболеваниями
Энергодар должен принять программу по поддержке ОСМД
Энергодарцам нужен социальный хлеб и продукты первой необходимости
Энергодар должен стать «Умным городом»
Власти Энергодара должны защищать интересы людей, а не компаний и предприятий
«Улицы столицы энергетики Украины меркнут во тьме», - кандидат в депутаты Энергодарского горсовета Сергей Добровольский
Жители Энергодара намерены блокировать закрытие городской стоматологии
«Мы обязаны реконструировать Набережную, которая является лицом Энергодара», - кандидат в депутат Энергодарского городского совета от партии "Основа" Николай Леснов
«Мы должны вернуть долги по зарплате уволенным и обманутым работникам КП «ПКС», - кандидат в депутаты Энергодарского городского совета от партии «Основа» Феликс Дербун
Лидер энергодарской «Основы» Тарас Жирош о «Мирном Донбассе», военном Донецке, тысячах спасенных жизней и развитии Энергодара
Міський голова Енергодара Павло Музика поспілкувався з мешканцями Будівельників, 22 щодо якості обслуговування будинку
В Енергодарі просять допомоги у розшуку зниклої безвісти жінки
Міський голова Енергодара Павло Музика перевірив умови лікування пацієнтів в кардіологісному відділенні міської лікарні
Для участі у "Громадському бюджеті" енергодарці подали більше сотні проектів
В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги
В Енергодарі до Дня Конституції України відбулось покладання квітів
В Енергодарі на порушників карантину складено адміністративні протоколи
Медиків Енергодара привітали з професійним святом
Завдяки системі відеоспостереження «безпечне місто» в Енергодарі зросла розкриваність правопорушень
В Енергодарі міський годинник прикрасили парою закоханих

В Енергодарі відкрито підстанцію естреної медичної допомоги

06.07.2020 · 10:20

З 1 липня в Енергодарі запрацювала підстанція екстреної медичної допомоги. Нова структура підпорядковується Запорізькому обласному Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

Питання щодо реформування «швидкої допомоги» в Енергодарі не вирішувалося протягом багатьох років. В той час, поки по всій Україні ще з 2013 року створювалися центри екстреної медицини, керівництво Енергодарської СМСЧ всіляко чинило опір реформуванню медичної установи. Тільки з жовтня 2019 року, коли було повністю завершено процедуру передачі СМСЧ до комунальної власності міста, розпочалася активна робота щодо створення належних умов для надання якісних медичних послуг. 

У рамках медичної реформи з 1 липня відділення «швидкої» відійшло до підпорядкування обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Обов’язковою умовою цієї передачі було створення належних умов для функціонування відділення на території Енергодара. Для цього за кошти міського бюджету в одному з блоків СМСЧ було проведено ремонт у відповідності до вимог МОЗ. 

1 липня міський голова Павло Музика завітав на відкриття підстанції, оглянув приміщення, поспілкувався з персоналом відділення. Він зазначив, що завдяки ефективній співпраці з керівництвом обласного центру та КНП «СМСЧ» сьогодні вдається вирішувати ряд проблем у сфері медицини, зокрема, питання матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

Як зазначив директор обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко, за сприяння міської влади в Енергодарі створені всі умови для належної роботи медиків екстреної допомоги. Підстанцію розміщено в окремій будівлі на території СМСЧ, поряд передбачено місце під паркування транспорту. Виїзд «швидких» буде здійснюватися на проспект Будівельників. Враховуючи зручну розв’язку та нові дороги, машини зможуть виїжджати на виклики енергодарців оперативно та з дотриманням всіх вимог.

З сьогоднішнього дня екстрену допомогу енергодарцям надають дві бригади у складі 8 фельдшерів. Залежно від навантаження, у подальшому є можливість залучати додаткові бригади. Медики виїжджають на виклики на сучасних машинах, обладнаних всім необхідним.  

Звернутися за екстреною медичною допомогою можна за номером «103» (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних). Медики виїжджатимуть на термінові виклики, пов’язані з критичними станами, у випадках наявності загрози життю.


   |    Печать

Комментарии (0):

Добавить Комментарий:
Автор

Текст комментария

Подтвердите, что вы не робот: